Міжнародне співробітництво
Головна / Міжнародне співробітництво / Актуальні грантові можливості

Актуальні грантові можливості

ДЛЯ СТУДЕНТІВ СТАРШИХ КУРСІВ ТА ВИПУСКНИКІВ ЗВО

Навчання в американських університетах від одного до двох років на здобуття ступеня магістра. Галузі спеціалізації: гуманітарні, соціальні, точні, технічні та природничі дисципліни.

Термін подання документів – до 16 травня щороку.

Детальніше…


 

ДЛЯ ВИКЛАДАЧІВ ТА ДОСЛІДНИКІВ

Проведення досліджень в університетах США тривалістю від шести до дев’яти місяців. У конкурсі можуть брати участь особи віком до 45 років з дворічним професійним досвідом: викладачі; аспіранти та дослідники, які ще не мають наукового ступеня; кандидати наук; адміністратори ЗВО; співробітники науково-дослідних установ; журналісти; фахівці з бібліотечної, музейної та архівної справи; спеціалісти у сфері управління культурою; працівники громадських організацій.

Термін подання документів – до 01 листопада 2023 р.

Детальніше…


 

ДЛЯ ВИКЛАДАЧІВ ТА ДОСЛІДНИКІВ

Стажування з викладання української мови (асистенція американським викладачам) в університетах/коледжах США тривалістю дев’ять місяців. У конкурсі можуть брати участь викладачі-початківці та молоді фахівці, які спеціалізуються з лінгвістики, української літератури, перекладацьких студій, комунікацій, журналістики, американських студій, викладання англійської мови.

Термін подання документів – до 30 червня 2023 р.

Детальніше…


 

ДЛЯ КАНДИДАТІВ ТА ДОКТОРІВ НАУК, ДОСЛІДНИКІВ ТА ФАХІВЦІВ

Проведення досліджень в університетах, наукових та дослідницьких інституціях США на період від трьох до дев’яти місяців. Галузі спеціалізації: гуманітарні, суспільні, точні, технічні та природничі.

Термін подання документів – до 15 жовтня 2023 р.

Детальніше…


 

ДЛЯ НАВЧАЛЬНИХ ТА НАУКОВИХ УСТАНОВ УКРАЇНИ

Запрошення американських фахівців на термін від двох до шести тижнів для читання лекцій; участі у наукових програмах й конференціях; консультування керівників й адміністраторів з питань управління освітою; проведення семінарів, спрямованих на підвищення кваліфікації українських спеціалістів; осучаснення навчальних програм й оновлення навчальних матеріалів; започаткування спільних наукових проєктів і програм обмінів.

Термін подання документів – документи приймають за три-чотири місяці до наміченої дати приїзду науковця.

Детальніше…


 

ДЛЯ БЛОКЧЕЙН-СТАРТАПІВ

Данський інвестиційний фонд Ларса Сейєра Крістенсена, Seier Capital A/S попри війну планує інвестувати €10 млн у блокчейн-стартапи в Україні. Гроші виділятимуться як у вигляді грантів, так і інвестицій у проєкти, які базуватимуться на блокчейн-мережі Concordium.

Термін подання документів – постійно діючий конкурс.

Детальніше…


 

ДЛЯ ЗАКЛАДІВ ВИЩОЇ ОСВІТИ ТА ОРГАНІЗАЦІЙ

Концепції грантових проєктів: зміцнення системи юстиції та її послуг, залучення  громадянського суспільства до розробки дієвих рішень правових проблем і задоволення потреб українців у справедливості.

Претенденти на одержання гранту: неурядова організація, університет, організація громадянського суспільства, міжнародна ГО, організація місцевого бізнесу.

Термін подання документів – до 01 квітня 2023 р.

Детальніше…


 

ДЛЯ ІНІЦІАТИВ ГРОМАДЯНСЬКОГО СУСПІЛЬСТВА

Подання заявок на реалізацію проєктів, які розширюють громадську підтримку та залученість до антикорупційної діяльності, а також підвищують прозорість і підзвітність роботи органів влади під час війни, у перехідний та післявоєнний періоди.

Термін подання документів – до 30 червня 2023 р.

Детальніше…


 

ДЛЯ МОЛОДИХ УЧЕНИХ

Оголошено конкурс для молодих учених на здобуття премії «Danubius Young Scientist Award 2023».

Критерії присудження премії Danubius:

1) наукова досконалість та інноваційний підхід до академічної роботи;

2) тематична актуальність наукової роботи з питань/проблем Дунайського регіону;

3) актуальність наукової роботи за межами національних кордонів;

4) потенціал кандидата (наприклад, інтеграція в міжнародні мережі, участь у наукових проєктах, історія публікацій, досвід викладання тощо).

Термін подання документів – до 05 травня 2023 р.

Детальніше…