Міжнародне співробітництво
Головна / Міжнародне співробітництво / Центри мов та культур / Центр французької мови та культури

Центр французької мови та культури

Центр французької мови та культури відкритий у січні 2012 року в Полтавському університеті економіки і торгівлі. Створення Центру стало результатом співпраці університету з французьким партнером Університетом Оверн (м. Клермон-Феран, Франція) в рамках проекту TEMPUS (PROGRAMME TEMPUS 144920 - TEMPUS - 2008 - FR.JPCR) - Транс'європейська програма мобільності для навчання в університетах.


    

Центр французької мови і культури – навчальний підрозділ університету, що сприяє задоволенню культурно-освітніх потреб студентів університету. Головними цілями Центру є:- сприяння виконанню поставлених завдань за проектом технічної допомоги Європейського Союзу «Модернізація та розвиток професіоналізованих дисциплін (MODEP)», надання додаткових освітніх послуг з вивчення французької мови студентами ПУЕТ та інших громадян; розвиток зв’язків ПУЕТ з ВНЗ Франції.
Щорічно у рамках діяльності центру проводяться безкоштовні курси з вивчення французької мови для студентів та викладачів ПУЕТ магістрантом Університету Монсу (Бельгія).
Керівник центру - Антіпова Альона Володимирівна, старший викладач англійської та французької мови, керівник секції французької мови. Захистила кандидатську дисертацію на здобуття наукового ступеня кандидата філологічних наук на тему: «Повторна номінація в сучасному французькому художньому дискурсі (на матеріалі творів К. Сімона)». Є автором понад 15 наукових праць, співавтором навчального посібника «Англійська мова для спеціалістів у сфері харчових технологій». У 2010 р. пройшла стажування в Університеті Оверн у м. Клермон-Феран (Франція).

Контакти:
Каб. № 319, 401.
Тел.: +38 (05322) 50-91-72 - роб.
E-mail: alena_bella@mail.ru