Контактна інформація:
вул. Коваля, 3, Полтава, 36003
 
Приймальня ректора:
Тел./Факс.: (0532) 50-91-70
 
Ректор:
Тел.: (0532) 56-13-48
 
Канцелярія:
Тел./Факс.: (0532) 50-02-22

CREATIVE SPARK – ENGLISH CLUB 2020-2021

 

CREATIVE SPARK – ENGLISH CLUB - це програма вивчення англійської мови для студентів, які беруть участь у програмі Creative Spark: програма підтримки підприємництва у системі освіти.  Програма базується на концепції віртуального  клубу, який буде працювати у форматі онлайн.

Програма CREATIVE SPARK – ENGLISH CLUB зосереджена на 4 ключових сферах:

  1. Мовні та професійні навички
  2. Світ праці
  3. Підприємницькі навички

 

         
 

Викладачка CREATIVE SPARK – ENGLISH CLUB  -  Іщенко Валентина Леонідівна, кандидат філологічних наук, доцент, завідувачка кафедрою ділової іноземної мови. 

 

Юрко Ігор Вікторович

Іщенко Валентина Леонідівна

 
         

 

ПРОГРАМА CREATIVE SPARK – ENGLISH CLUB 

(листопад 2020 – травень 2021)

 

PART 1: Focus on learning to learn and language skills 1 Introductory workshop
2 Talking about routine
3 Giving an opinion
4 Giving feedback
5 Speaking in public
6 Talking about the future (1) – AI and robots
7 Talking about the future (2) – data
8 Talking about your skills
9 Job profiles: requirements
10 Having a job interview: talking about your skills and experience
PART 2: Focus on language and professional skills 11 Giving a presentation (1)
12 Talking about a past experience
13 Taking part in meetings
14 Building relationships and negotiating
15 Negotiating language
16 Talking about the future (3) – self-repair tech
17 Talking about the future (4) – the web at 30
18 Education trends: learning online
19 Education trends: new products
20 Giving a presentation (2)
PART 3: Focus on careers 21 Review
22 Writing a CV
23 Talking about careers
24 Working relationships
25 Working in an office
26 Work-life balance
27 Working in fashion
28 Working in film
29 Working in set design
30 Giving a presentation (3)
PART 4: Focus on entrepreneurial skills 31 Writing emails (1)
32 Writing emails (2)
33 Being an entrepreneur
34 Working for yourself
35 Social innovation
36 Business plans
37 Making a pitch
38 Review/presentation skills
39 Final presentations and feedback
40 Final presentations and feedback

 

У програмі беруть участь 20 студентів Полтавського університету економіки і торгівлі. Британська Рада організувала онлайн-тестування для відібраних учасників та прийняла остаточне рішення щодо участі учасника у програмі.

 

Результати проекту CREATIVE SPARK – ENGLISH CLUB 2020-2021 у Полтавському університеті економіки і торгівлі

З листопада 2020 року ПУЕТ реалізує проект CREATIVE SPARK – ENGLISH CLUB - це програма вивчення англійської мови для студентів, які беруть участь у програмі Creative Spark: програма підтримки підприємництва у системі освіти.  

Клуб англійської мови Creative Spark завершив навчання за третім модулем, що спрямований на розвиток кар'єрних навичок

Група студентів різних спеціальностей («Менеджмент», «Маркетинг», «Міжнародні економічні відносини», «Філологія», «Харчові технології та інженерія»), що вивчають англійську мову за програмою Creative Spark English Club, плідно працювала протягом березня і завершила третій модуль курсу «Focus on careers». Теми, які розглядалися у даному модулі включали – «Writing a CV», «Talking about careers», «Working relationships», «Working in an office», «Work-life balance», «Working in fashion», «Working in film», «Working in set design», «Giving a presentation». Заняття мали на меті розвиток мовленнєвих навичок, а саме говоріння, читання, письма. Використовувалися різні форми роботи: індивідуальна, парна, групова робота, та робота у малих групах.

Creative Spark English Club продовжує свою роботу

Група студентів різних спеціальностей («Менеджмент», «Маркетинг», «Міжнародні економічні відносини», «Філологія») продовжують навчання за програмою Creative Spark English Club та закінчили Модуль 2 «Focus on language and professional skills». У межах цього модуля вивчалися такі теми: «Giving a presentation», «Talking about a past experience», «Taking part in meetings», «Building relationships and negotiating», «Negotiating language»,  «Talking about the future»,  «Education trends: learning online»,  «Education trends: new products».  Заняття проводилися з використанням роботи в групах, мікрогрупах, парах та індивідуальної роботи.

Про роботу  Creative Spark English Club

Студенти, що вивчають англійську мову за програмою Creative Spark English Club, плідно працювала протягом листопада-січня і завершили перший модуль курсу «Focus on learning to learn and language skills». Теми, які розглядалися у даному модулі включали – «Talking about routine»,  «Giving an opinion»,  «Giving feedback», «Speaking in public», «Talking about the future», «Talking about your skills», «Job profiles», «Having a job interview: talking about your skills and experience». Заняття проводилися онлайн з використанням Zoom конференції та мали на меті розвиток мовленнєвих навичок, а саме говоріння, читання, письма. Використовувалися різні форми роботи: індивідуальна, парна, групова робота, та робота у малих групах. У результаті учасники навчилися говорити про свої вміння, сильні та слабкі сторони; описувати плани на майбутнє; виражати думку та надавати зворотній зв'язок; ознайомилися з найбільш поширеними запитаннями, які задають на співбесіді при працевлаштуванні.

Creative Spark English Club  офіційно відкрито!

26 листопада 2020 року відбулося перше заняття Creative Spark English Club! Це програма вивчення англійської мови для студентів, які беруть участь у програмі Британської Ра

Завершився прийом заявок для участі в Creative Spark English Club!

13 листопада 2020 року було проведено відбір студентів-учасників Creative Spark English Club в Полтавському університеті економіки і торгівлі. Захід відбувся за участі викладачки Creative Spark English Club, завідувача кафедрою ділової іноземної мови, доцента Валентини Іщенко, директорки інституту проєктів та інновацій Інни Пахомової та заступника директора навчально-наукового інституту бізнесу та сучасних технологій ПУЕТ Людмили Губи.  Сподіваємось  на успішне проходження тестування та затвердження  учасників клубу Британською Радою!

Полтавський університет економіки і торгівлі обрано для проведення CREATIVE SPARK – ENGLISH CLUB 2020-2021

Полтавський університет економіки і торгівлі один з двох університетів України, які обрано для проведення CREATIVE SPARK – ENGLISH CLUB  у 2020-2021 році. Разом з нами - Івано-Франківський національний технічний університет нафти і газу.

CREATIVE SPARK – ENGLISH CLUB - це програма вивчення англійської мови для студентів, які беруть участь у програмі Creative Spark: програма підтримки підприємництва у системі освіти.  Програма базується на концепції віртуального  клубу, який буде працювати за допомогою онлайн-платформи.

Оголошуємо відбір студентів – учасників Програми підтримки підприємництва у системі освіти Creative Spark – клуби англійської мови!

Полтавський університет економіки і торгівлі один з двох університетів України, які обрано для проведення CREATIVE SPARK – ENGLISH CLUB  у 2020-2021 році.

Creative Spark-English Club в ПУЕТ

Полтавський університет економіки і торгівлі продовжує співпрацю із Британською Радою і долучився до проєкту Creative Spark-English Club.  Програма англійських клубів буде зосереджена на формуванні мовних, професійних і підприємницьких навичок у студентів.