Проєкти
Головна / Проєкти / Creative Spark: програма підтримки підприємництва у системі освіти
Контактна інформація:
вул. Коваля, 3, Полтава, 36003
 
Приймальня ректора:
Тел./Факс.: (0532) 50-91-70
 
Ректор:
Тел.: (0532) 56-13-48
 
Канцелярія:
Тел./Факс.: (0532) 50-02-22

Creative Spark: програма підтримки підприємництва у системі освіти 

Creative Spark – п'ятирічна ініціатива, спрямована на підтримку міжнародних університетських та інституційних партнерств для розвитку підприємницьких навичок та креативної економіки у семи країнах: Україні, Казахстані, Узбекистані, Киргизстані, Азербайджані, Вірменії, Грузії, за підтримки Великої Британії.Більше інформації про програму.

Організації-виконавці:

 

Участь у програмі для студентів ПУЕТ – це унікальний шанс набутий отримати знання від провідних українських і британських експертів та отримати підтримку для започаткування власної справи. Для викладачів ПУЕТ – це можливість перейняти досвід від британських колег та впровадити нові підходи в освітній процес. 

Для Полтавського університету економіки і торгівлі – це черговий доказ міжнародного визнання та крок до подальшої інтеграції в світовий освітній простір!

  Завдання проекту:

  • підвищення обізнаності українців про підприємництво, зокрема у сфері креативних індустрій
  • формування підприємницького мислення у творчих осіб
  • формування культури творчого підприємництва
  • підвищення рівня знань англійської мови українців шляхом залучення слухачів до Online English Learning Tools
  • вдосконалення підприємницьких навичок серед фахівців у сфері креативних індустрій
  • підвищення рівня кваліфікації українських спеціалістів шляхом вивчення досвіду британських колег
  • формування місцевої ділової спільноти у сфері креативних індустрій
  • підвищення ділової активності у сфері креативних індустрій
  • популяризація участі у міжнародних конкурсах серед підприємців сфері креативних індустрій

  Очікувані результати проекту:

  • Проект підвищить рівень обізнаності щодо інструментів для розвитку стартапів серед випускників, зокрема у сфері креативних індустрій. Буде розроблений комплексний курс «Креативне підприємництво» для сприяння розвитку підприємницьких навичок, який може бути використаний як частина навчального плану на всіх рівнях навчання або як окремий курс, який випускники можуть пройти у будь-який час. В результаті очікується розширення можливостей для самозайнятості.
  • Очікується збільшення кількості зареєстрованих та функціонуючих підприємств у сфері креативних індустрій та зростання рівня самозайнятості, що посилить роль креативних індустрій в економіці України.
  • Очікується, що проект може збільшити можливості для використання наявної не використовуваної нерухомості для підприємств креативних індустрій, що сприятиме  соціально-економічному розвитку міст (територій). Також це може сприяти підвищенню рівня сприйняття та споживання продуктів сфери креативних індустрій громадянами.
  • Цей проект сприятиме підвищенню рівня знань англійської мови серед українців за допомогою Інтернет-інструментів навчання англійської мови. Це сприятиме зростанню популярності участі у міжнародних конкурсах серед підприємців та підвищенню рівня кваліфікації українських фахівців шляхом обміну досвідом з британськими колегами.

  Контакти:  creativesparkpoltava@gmail.com  

  Офіційна сторінка проекту у Facebook 

  PDF icon Результати Creative Spark Poltava 2019-2020

   

  CREATIVE SPARK POLTAVA 2020–2021 БУТИ!

  Газета «Вісті» №51

  Creative Spark Poltava 2020-2021 бути!

   

  Полтавський університет економіки і торгівлі у партнерстві з Університетом Портсмтуту (Велика Британія), ГО «Центр освіти дорослих Полтавщини» з 2019 року є виконавцем локального проекту програми Британської Ради «Creative Spark: програма підтримки підприємництва у сфері освіти». Ця ініціатива працює в  Україні третій рік і спрямована на підтримку міжнародних університетських та інституційних партнерств для розвитку підприємницьких навичок і креативної економіки в семи країнах: Україні, Казахстані, Узбекистані, Киргизстані, Азербайджані, Вірменії, Грузії за підтримки Великої Британії.

  Можливості та результати Creative Spark
  Creative Spark Big Idea Challenge
  Ukraine Creative Spark Policy Forum

  Creative Spark Programme Champion 

   

  CREATIVE SPARK – ENGLISH CLUB 2020-2021

   

  Learn English Select

   

  Навчання з інтелектуальної власності