Контактна інформація:
вул. Коваля, 3, Полтава, 36003
 
Приймальня ректора:
Тел./Факс.: (0532) 50-91-70
 
Ректор:
Тел.: (0532) 56-13-48
 
Канцелярія:
Тел./Факс.: (0532) 50-02-22

Creative Spark Programme Champion

Полтавский університет економіки і торгівлі номінований Creative Spark Programme Champion 

У третьому програмному році команда Британської Ради Creative Spark: Програма підтримки підприємництва у сфері освіти вирішила підсилити зв’язки між партнерськими інституціями у кожній країні та номінувати «чемпіонів» Creative Spark у кожній країні, де реалізовується Програма.

Так, цього року, Creative Spark Programme Champion було обрано партнерство Полтавського університету економіки і торгівлі, ГО «Центр освіти дорослих Полтавщини», які співпрацюють у проекті з Університетом Портсмуту.

За час реалізації проекту наша команда дослідила і зрозуміла потребу і реальність розвитку креативного сектору в Україні,  напрацювала базу бенефіціарів в регіоні, які зацікавлені в продуктах проекту, розробила  освітні продукти для креативного сектору та забезпечила  їх ефективне впровадження на локальному рівні. Команда розширила коло стейкхолдерів, співпрацюючи з виконавчими органами державної влади в Полтавській області, бізнес-експертами, які були долучені до реалізації локального проекту та  готова розширювати поле діяльності.

Creative Spark Programme Champion буде представляти інтереси програми у країні та співпрацюватиме з Британською Радою для  формування і підсилення мережі партнерів. Це можливість для партнерів Creative Spark бути не лише виконавцями окремих проектів на місцях, а й глибше попрацювати з мережею для синхронізації всіх інституцій.

Основні завдання чемпіона в Україні полягають у: 

  • Підсиленні комунікації та взаємодії  між всіма партнерами Creative Spark
  • Розширенні кола стейкхолдерів програми
  • Спілкуванні зі стейкхолдерами від імені мережі партнерів Creative Spark
  • Допомозі в організації зустрічей і подій в межах програми Creative Spark спільно з Британською Радою чи самостійно

Отриманий досвід від британських партнерів надихає на впровадження успішних практик в Україні. Участь в даній програмі дозволить залучитися до великої міжнародної мережі, що може сприяти реальним змінам в сфері креативних індустрій.

Участь в даній програмі дозволить отримати цінний професійний розвиток ( в тому числі досвід мережування), розширити коло професійних парнертств та неформальних знайомств  знайомств, що забезпечить необхідний досвід, який може бути використаний в інших проектах.

 

Creative Spark Poltava

 

 

Креативність проти роботів

13 жовтня 2021 року відбувся онлайн-вебінар “Креативність проти роботів”

Спікерки: Людмила Шимановська-Діаніч, завідувач кафедри менеджменту ПУЕТ, авторка подкасту "Креативність для креативних"; Оксана Лозова, доцент кафедри менеджменту ПУЕТ, авторка подкасту "Креативність для креативних"

Вебінар «Креативність проти роботів»

Запрошуємо університетську спільносту долучитися до онлайн вебінару для спільноти Creative Spark Ukraine та партнерських університетів програми, що відбудеться 13 жовтня о 15.00-17.00

Розвиток інноваційної екосистеми шляхом залучення стейкхолдерів

18 червня 2021 року відбувся онлайн-вебінар “Розвиток інноваційної екосистеми шляхом залучення стейкхолдерів”. Спікер -  Назар Подольчак, завідувач кафедри адміністративного та фінансового менеджменту "Національного університету Львівська політехніка", керівник Tech StartUp School.

Вебінар «Розвиток інноваційної екосистеми шляхом залучення стейкхолдерів» 

З радістю запрошуємо університетську спільносту  долучитися до онлайн вебінару для спільноти Creative Spark Ukraine та партнерських університетів програми, що відбудеться 18 червня о 15.00-17.00 

Сьогодні презентували та узгодили плани на рік щодо розвитку спільноти Creative Spark в Україні! 

Основним завданнями визначили  - тестування ролі чемпіонів протягом 2021 року та підготовку до масштабування продуктів Creative Spark!

Серед планів:

  • визначення освітніх потреб та можливостей партнерств з метою проведення навчань та обміну досвідом;
  • ревізія компетенцій та ресурсів спільноти;
  • обмін експертизою та спільні стратегічні сесії партнерств;
  • підготовка та участь в Creative Spark Policy Forum 2021;
  • зовнішня комунікація та поширення результатів проекту.З детальним планом можна ознайомитися у Презентації плану Creative Spark Champion 20-21

 

Розпочато процес мережування українських партнерств програми Creative Spark 

18 лютого 2021 року  відбулася зустріч партнерств проекту Creative Spark в Україні, який реалізується за підтримки Британської Ради. 

Міжнародна зустріч в рамках Creative Spark Champion  

20 січня 2021 року відбулася перша зустріч в рамках Creative Spark Champion - це пілотна програма Британської ради в рамках Creative Spark: програма підтримки підприємництва в системі освіти, яка спрямована на  формування і підсилення мережі партнерів.