Факультети
Головна / Факультети / Інститут заочно - дистанційної освіти / Деканат по роботі зі студентами іногородніх локальних центрів дистанційного навчання
Контактна інформація:
тел.: +38-0532-509-138, +38-0532-509-793,
моб. тел.: +38-099-740-5688
ауд.: 222
e-mail: izdo2015@gmail.com

Деканат по роботі зі студентами іногородніх локальних центрів дистанційного навчання


Шимановська Віталіна Леонідівна
Заступник директора Інституту заочно-дистанційного навчання

Харламова Наталія Іванівна
старший інспектор деканату, працює зі студентами Білгород-Дністровського, Кіровоградського та Новомосковського ІЛЦДН

Томенко Світлана Михайлівна
Сектору організаційного забезпечення навчального процесу старший інспектор деканату, працює зі студентами Херсонського ІЛЦДН

Кузьменко Ірина Іванівна
Старший інспектор деканату, працює зі студентами Харківського та Сумського ІЛЦДН

Деканат по роботі зі студентами іногородніх локальних центрів дистанційного  навчання створений у вересні 2013 р. для виконання важливих завдань освітньої діяльності університету:

  • підготовки фахівців на базі локальних центрів дистанційного навчання, що визначені Наказом МОН України від 15 вересня 2011 року N 1064 «Про впровадження педагогічного експерименту з дистанційного навчання на базі Вищого навчального закладу Укоопспілки "Полтавський університет економіки і торгівлі»;
  • розвитку інтеграції освітньої діяльності університету і кооперативних коледжів Лівобережної та Центральної України.

Головною рисою освітньої діяльності деканату є організація навчального процесу на основі активного використання дистанційних технологій при проведенні: лекцій, консультацій, практичних занять, підсумкового контролю знань студентів. Для цього в університеті створено 10 відеостудій, а у локальних центрах – 10 мультимедійних лекційних аудиторій, 16 комп’ютерних класів і електронних читальних залів.

Упровадження дистанційних технологій навчання супроводжується помітним зростанням якості успішності студентів та значною активізацією їх самостійної роботи.  

На вміщених світлинах відображено:

Проведення дистанційної лекції із відео студії університету Проведення дистанційного екзамену з правознавства

 

 

Офіс деканату

Проведення дистанційного захисту курсової роботи

У безпосередньому підпорядкуванні деканату перебувають Локальні центри дистанційного навчання (ЛЦДН), на базі яких проводяться настановні сесії та підсумковий контроль знань. Локальні центри створені на базі кооперативних коледжів і технікуму у грудні 2011 року відповідно до Наказу Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України від 15 вересня 2011 року № 1064 «Про впровадження педагогічного експерименту з дистанційного навчання на базі Вищого навчального закладу Укоопспілки «Полтавський університет економіки і торгівлі».

 
Білгород-Дністровський ЛЦДН Житомирський ЛЦДН
Кіровоградський ЛЦДН Миколаївський ЛЦДН
Новомосковський ЛЦДН Сумський ЛЦДН
Херсонський ЛЦДН Черкаський ЛЦДН
 
Чернігівський ЛЦДН  

 

Станом на 1 вересня 2015 року студентів іногородніх локальних центрів дистанційного навчання  налічувалось близько 3600 студентів.

У березні 2015 року відбувся перший випуск студентів деканату, які навчались за дистанційними технологіям та отримали дипломи за освітньо-кваліфікаційного рівня бакалавра. За результатами навчання дипломи бакалаврів отримало 908 випускників. 

Наразі нема вмісту класифікованого цим терміном.