Освіта
Головна / Освіта / Інклюзивність
Контактна інформація:
вул. Коваля, 3, Полтава, 36003
 
Приймальня ректора:
Тел./Факс.: (0532) 50-91-70
 
Ректор:
Тел.: (0532) 56-13-48
 
Канцелярія:
Тел./Факс.: (0532) 50-02-22

Інклюзивність

Сучасні технології дистанційного навчання, які застосовуються в університеті пропонують надзвичайно широкі можливості, дозволяючи здобувачам з особливими освітніми потребами активно долучатися до студентського життя університету, успішно долати бар’єри до отримання якісної освіти та бути успішними. Варто зазначити, що універсальний дизайн дистанційних навчальних курсів здатний забезпечити потреби всіх користувачів.

Головний центр дистанційного навчання університету налічує понад 2000 дистанційних курсів, які пропонують широкі масиви альтернативних рішень для суб’єктів навчального процесу та дозволяють реалізувати головні принципи універсального дизайну в освіті, проєктувати освітнє середовище Полтавського університету економіки і торгівлі на засадах адаптивності, варіативності, відкритості й доступності для кожного студента, незалежно від їхніх індивідуальних особливостей.

Для осіб з особливими потребами в університеті створені можливості для безперешкодного доступу до приміщень навчального корпусу та гуртожитків. Супровід на вході у корпуси здійснюють працівники служби охорони та чергові гуртожитків.

Положення про організацію інклюзивного навчання здобувачів вищої освіти

Дистанційна освіта

Висновок про стан існуючого пандусу

Висновок з обстеження території університету та виконання Ліцензійних умов щодо безперешкодного доступу до будівель, приміщень університету осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення

Методичні рекомендації щодо створення інклюзивного освітнього середовища в закладі вищої освіти