Факультети
Головна / Факультети / Навчально-науковий інститут денної освіти
Контактна інформація:
Адреса: 36000 м. Полтава,
вул. Коваля, 3, каб. 236, 237
Тел.: +380532560747
+380664744579 Viber або Telegram

nnibstpuet@gmail.com

Навчально-науковий інститут денної освіти


Ткаченко Аліна Сергіївна
Директор інституту
к.т.н., доцент,
тел. 0501477401,
E-mail: alina_biaf@ukr.net

Токар Наталія Кирилівна
Заступник директора інституту

Боровик Анна Володимирівна
Старший інспектор інституту

Пономаренко Наталія Валеріївна
Інспектор дирекції
 
     

 

Положення про Навчально-науковий інститут денної освіти

У зв’язку з погіршенням епідемічної ситуації на території України в цілому й на території Полтавської області, відповідно до рішення Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій України від 13.04.2021 р. № 20, на виконання листа Департаменту освіти і науки облдержадміністрації від 13.04.2021 р. № 03.02-18/ освітній процес для студентів денної та заочної форми навчання (позааудиторне навчання) здійснюється за дистанційними технологіями на час карантину з 19 квітня по 04 травня 2021 року згідно розкладу навчальних занять.

У в’язку з цим, забороняється відвідування університету здобувачами вищої освіти всіх освітніх ступенів і форм навчання на час карантину з 19 квітня по 04 травня 2021 року.

 
 

 

 
   
 
   

 

До складу навчально-наукового інститут входять кафедри:

Кафедра Бухгалтерського обліку і аудиту

Кафедра Управління персоналом, економіки праці та економічної теорії

Кафедра Менеджменту

Кафедра Української, іноземних мов та перекладу

Кафедра Ділової іноземної мови

Кафедра Фінансів та банківської справи

Кафедра Правознавства

Кафедра Міжнародної економіки та міжнародних економічних відносин

Кафедра Компютерних наук та інформаційних технологій

Кафедра Економічної кібернетики, бізнес-економіки та інформаційних систем

Кафедра Підприємництва, торгівлі та біржової діяльності

Кафедра Маркетингу

Кафедра Товарознавства, біотехнології, експертизи та митної справи

Кафедра Педагогіки та суспільних наук

Кафедра Туристичного та готельного бізнесу

Кафедра Готельно-ресторанної та курортної справи

Кафедра Технологій харчових виробництв і ресторанного господарства

Спортивний клуб

 

 

Ткаченко Аліна Сергіївна – кандидат технічних наук, доцент кафедри товарознавства, біотехнології, експертизи та митної справи, керівник науково-тренінгової лабораторії «Школа НАССР». Має сертифікат «Food safety systems auditor/lead auditor» та здійснює консультування підприємств харчової промисловості. Керівник гранту у рамках програми Erasmus+ за напрямком Жан Моне «European experience of implementation of food management  system HACCP». Виступала модератором практичного семінару «Впровадження системи НАССР для операторів ринку харчових продуктів» у рамках співпраці з Європейським банком реконструкції та розвитку. Є гарантом освітньої програми «Митна справа в міжнародній торгівлі».

Ткаченко А.С. є одним з керівників  проекту «Creative Spark», що фінансується Британською Радою. У 2019 році стажувалася в університеті м. Портсмут у Великій Британії у рамках програми British Council. Брала участь у стажуваннях, фінансованих програмою Erasmus + в Австрії (Інститут омбудсмена),  Італії ( університет м. Фоджі, університет Сапієнца), Португалії (університет Міньйо), Азербайджані (університет Хазар), Грузії (державний університет ім. А. Церетелі). Автор понад  80 наукових праць, серед яких 6 статей у виданнях, що індексуються базою даних Scopus; 6  - у європейських фахових журналах; 3 монографії, 1 з яких видана  у Словенії; 5 патентів на корисну модель. Працює над докторською дисертацією на тему: «Наукове обґрунтування розроблення борошняних кондитерських виробів з органічної сировини». Кількість посилань на наукові праці за Google Scholar – 44, індекс Гірша – 4.

На високому рівні володіє англійською мовою, має сертифікат Pearson Test of English General на рівні B2.

Боровик Анна Володимирівна – працює в ПУЕТ з 1996  року. Працювала на посадах лаборанта, старшого лаборанта, завідувача лабораторії кафедри документознавство та інформаційної діяльності в економічних системах. З 2018 року працює на посаді старшого інспектора.

 
 

 

Наразі нема вмісту класифікованого цим терміном.