Контактна інформація:
вул. Коваля, 3, Полтава, 36003
 
Приймальня ректора:
Тел./Факс.: (0532) 50-91-70
 
Ректор:
Тел.: (0532) 56-13-48
 
Канцелярія:
Тел./Факс.: (0532) 50-02-22

Learn English Select

 

Запуск digital-програм для вивчення англійської мови, включаючи навчальні платформи та масові відкриті онлайн-курси (MOOCs) англійської мови для підприємництва є одним з елементів програми Creative Spark: програма підтримки підприємництва у сфері освіти.

 

Вивчення англійської мови від Creative Spark

Презентуємо нову освітню можливість від Британської Ради в рамках Creative Spark! Ця можливість є актуальною для студентів, викладачів, випускників Полтавського університету економіки і торгівлі та молодих підприємців!

Відкрито реєстрацію на безкоштовний онлайн-курс з англійської мови від Британської Ради

В рамках проекту Creative Spark відкрито реєстрацію на онлайн-курс з англійської мови Learn English Select. Локальними партнерами і організаторами є Полтавський університет економіки і торгівлі у партнерстві з ГО «Центр освіти дорослих Полтавщини» та Університетом Порстсмуту (Велика Британія).

Відкрито реєстрацію на безкоштовний онлайн-курс з англійської мови від  Британської Ради

У рамках проекту Creative Spark відкрито реєстрацію на онлайн-курс з англійської мови Learn English Select. Цей курс розроблений для тих, хто прагне суттєво вдосконалити свої знання з англійської мови й не бути прив’язаним до конкретного місця або часу занять. Learn English Select допоможе сформувати цінні навички ділової англійської мови студентам, викладачам, підприємцям і тим, хто хоче започаткувати свій бізнес.

Розпочата реєстрація на безкоштовний онлайн курс з вивчення англійської мови

Безкоштовний онлайн курс з вивчення ділової англійської мови Professional Skills course є елементом програми Creative Spark: програма підтримки підприємництва у сфері освіти, яку реалізує Британська Рада. Локальними партнерами і організаторами є Полтавський університет економіки і торгівлі у партнерстві з ГО «Центр освіти дорослих Полтавщини» та Університетом Порстсмуту (Велика Британія).