Контактна інформація:
вул. Коваля, 3, Полтава, 36003
 
Приймальня ректора:
Тел./Факс.: (0532) 50-91-70
 
Ректор:
Тел.: (0532) 56-13-48
 
Канцелярія:
Тел./Факс.: (0532) 50-02-22

Можливості та результати Creative Spark

 

Команда Полтавського університету економіки і торгівлі успішно реалізувала проєкт Creative Spark

Creative Spark – п'ятирічна ініціатива, спрямована на підтримку міжнародних університетських та інституційних партнерств для розвитку підприємницьких навичок та креативної економіки у семи країнах: Україні, Казахстані, Узбекистані, Киргизстані, Азербайджані, Вірменії, Грузії, за підтримки Великої Британії.

Навчання для переселенців з креативного підприємництва

12 -15 липня 22 року, протягом чотирьох тренінгових днів команда Creative Spark Poltava - викладачі та співробітники Полтавського університету економіки і торгівлі навчали креативному підприємництву.

Досвід України та Британії у презентації «Креативні індустрії. Як адаптуватись під нову реальність?»

Безкоштовні освітні можливості з підприємництва для креативних індустрій - відеокурс “Креативне підприємництво”, подкаст “Від мистецтва до індустрії” та досвід діючих креативних сфер в умовах пандемії та війни – про все це йде мова у презентації “Креативні індустрії. Як адаптуватись під нову реальність”

Презентація “Креативні індустрії. Як адаптуватись під нову реальність?”

Друзі, ми запрошуємо вас долучитися до відео презентації “Креативні індустрії. Як адаптуватись під нову реальність?”, яка відбудеться 8 липня о 16:00 онлайн, на сторінці Creative Spark Poltava у Facebook та нашому YouTube каналі.

У фінал міжнародного конкурсу відео-пітчів Big Idea Challenge 2022 вийшли студентки Полтавського університету економіки і торгівлі

У фінал конкурсу відео-пітчів Big Idea Challenge 2022 в категорії “Креатив” вийшли номінантки від партнерства Creative Spark Poltava, студентки Полтавського університету економіки і торгівлі Дарія Романюха та Діана Поплюйко з проєктом креативної танцювальної студії “Equilibrio”.

У фінал міжнародного конкурсу відео-пітчів Big Idea Challenge 2022 вийшов проєкт двох студенток з Полтави

У фінал конкурсу відео-пітчів Big Idea Challenge 2022 в категорії "Креатив" вийшли номінантки від партнерства Creative Spark Poltava, студентки Полтавського університету економіки і торгівлі Дарія Романюха та Діана Поплюйко з проєктом креативної танцювальної студії "Equilibrio".

У фінал міжнародного конкурсу відео-пітчів Big Idea Challenge 2022 вийшли студентки Полтавського університету економіки і торгівлі

А у нас чудова новина!

У фінал конкурсу відео-пітчів Big Idea Challenge 2022 в категорії "Креатив" вийшли номінантки від партнерства Creative Spark Poltava, студентки Полтавського університету економіки і торгівлі Дарія Романюха та Діана Поплюйко з проєктом креативної танцювальної студії "Equilibrio".

Міжнародний конкурс відео-пітчів Big Idea Challenge - 2022 відкрили для учасників з України!

У нас чудова новина! Міжнародний конкурс відео-пітчів Big Idea Challenge - 2022 відкрили для учасників з України!

Це конкурс відео-пітчів, у якому беруть участь студенти з університетів-учасників програми Британської Ради Creative Spark та молоді підприємці. Конкурс Big Idea Challenge заохочує молодих людей розробити інноваційний стартап і розповісти про це світові.

У ПУЕТ вивчають креативне підприємництво та створюють нові бізнес-проекти (про результати проведення навчального табору з креативного підприємництва)

З 12 по 21 квітня у Полтавському університеті економіки і торгівлі відбувся навчальний онлайн табір з креативного підприємництва. Це 4 воркшопи, які розкривали питання особливостей креативного підприємництва, пошуку нової ідеї, вибору бізнес-моделі для стартапу, розвитку креативності підприємця в умовах війни та ефективного пітчингу ідеї, а також відкрита презентація бізнес- ідей учасників навчання, так званий “краш-тест” з загальним обговоренням ідей.

 

Анонсуємо навчальний табір від Creative Spark Poltava

Друзі, ми повертаємося із гарними новинами! Ми підготували навчальну програму Creative Spark Boot Camp-2022. Це 5-дений онлайн курс, для тих, хто має ідеї та бажання почати бізнес «з нуля» або адаптувати власний бізнес до вимог сьогодення.

 

Creative Spark Poltava успішно розпочинає третій рік роботи

Третій рік втілення ініціативи Creative Spark підтверджений та обіцяє чимало цікавого й корисного для тих, хто хоче спробувати себе у підприємництві.

У 2022 році Полтавський університет економіки і торгівлі у партнерстві з Університетом Портсмуту (Велика Британія), ГО «Центр освіти дорослих Полтавщини» готують потужний навчальний онлайн- курс «Креативне підприємництво», подкаст «Від мистецтва до індустрій», можливість долучитися до навчання у Creative Spark Boot Camp та взяти участь у конкурсі Big Idea Challenge від Бізнес Акселератору Лондонського університету Метрополітен.

Визначені номінанти для участі в національному етапі Big Idea Challenge 2021 від партнерства Полтавського університету економіки і торгівлі та Центру освіти дорослих Полтавщини

Big Idea Challenge - це міжнародний конкурс, що  проводиться в рамках проекту Creative Spark: програма підтримки підприємництва у сфері освіти за підтримки Британської Ради. Головним організатором конкурсу є бізнес-акселератор London Metropolitan University.

Відкрито реєстрацію на тренінг з креативного підприємництва

Запрошуємо на безкоштовний тренінг  з креативного підприємництва, під час якого учасники отримають цінні знання з підприємництва та бізнес-навички.

Як відбувся цьогорічний краш-тест учасників конкурсу бізнес-проєктів Big Idea Challenge

22 квітня відбулося експертне обговорення робіт учасників конкурсу в конференції Zoom. На огляд експертам було представлено 16 робіт у чотирьох категоріях: цифрові технології, соціальний вплив, креатив та кліматичні зміни.

КРАШ-ТЕСТ ВІДЕО-ПІТЧІВ BIG IDEA CHALLENGE 

В рамках проекту Creative Spark: програма підтримки підприємництва у сфері освіти відбувається конкурс відео-пітчів Creative Spark Big Idea Challenge 2021. Це щорічний міжнародний конкурс бізнес-проектів, що спрямований на підтримку стартапів в галузі креативних індустрій. ОРГАНІЗАТОР: бізнес-акселератор London Metropolitan University.

 У ПУЕТ вивчають креативне підприємництво та створюють нові проекти  (про результати проведення boot camp  креативного підприємництва)

З 1 по 13 квітня відбувся навчальний онлайн табір з креативного підприємництва - це 4 воркшопи, які розкривали питання особливостей креативного підприємництва, пошуку нової ідеї, вибору бізнес-моделі для стартапу, розвитку креативності підприємця та ефективного пітчингу ідеї.

Online Boot Camp з креативного підприємництва стартував!

1 квітня розпочали роботу в Boot Camp з креативного підприємництва.

Серед відібраних учасників не лише студенти Полтавського університету, але й молоді підприємці з Полтави, Львова, Харкова та Рівного.

Навчальні формати  «Навчаємо підприємництву: хто і як? Досвід партнерів Creative Spark»

Навички підприємництва у студентів та молоді – наскрізна компетенція 21 століття. Стратегічний план діяльності Міністерства освіти і науки України до 2024 року у пріоритеті «Розвиток інновацій» робить фокус на створенні та впровадженні власних розробок серед студентів, науковців, молодих вчених та винахідників.

Набір на Оnline boot camp з креативного підприємництва

 

Якщо ти маєш креативну ідею та хочеш прокачати бізнес скіли – реєструйся – до 29 березня до 11.00 за посиланням.

Учасники отримають цінні знання та навички необхідні для започаткування власного бізнесу, менторство та зможуть стати учасниками міжнародного конкурсу бізнес-пітчів Big Idea Challenge 2021 від Лондонського університету Метрополітен.

https://www.prostir.ua

Запрошуємо до участі в навчальному таборі  з креативного підприємництва

Оголошуємо відбір учасників у  навчальному таборі  з креативного підприємництва, який відбудеться 25-28 березня 2021 року!

Учасники табору отримають цінні знання та навички необхідні для започаткування власного бізнесу та зможуть стати учасниками міжнародного конкурсу бізнес-пітчів Big Idea Challenge 2021 від Лондонського університету Метрополітен.

 

Програма Creative Spark Poltava продовжена на 2021 рік

Полтавський університет економіки і торгівлі у партнерстві з Університетом Портсмуту (Велика Британія), ГО «Центр освіти дорослих Полтавщини» з 2019 року є виконавцем локального проекту програми Британської Ради «Creative Spark: програма підтримки підприємництва у сфері освіти».

Відкрито реєстрацію на безкоштовний онлайн-курс з англійської мови від Британської Ради

В рамках проекту Creative Spark відкрито реєстрацію на онлайн-курс з англійської мови Learn English Select. Локальними партнерами і організаторами є Полтавський університет економіки і торгівлі у партнерстві з ГО «Центр освіти дорослих Полтавщини» та Університетом Порстсмуту (Велика Британія).

Відкрито реєстрацію на оновлений безкоштовний онлайн експрес-курс з інтелектуальної власності від Всесвітньої організації інтелектуальної власності

Експрес-курс з інтелектуальної власності Primer Course on Intellectual Property від Всесвітньої організації інтелектуальної власності (WIPO) є елементом програми Creative Spark: програма підтримки підприємництва у сфері освіти, яку реалізує Британська Рада. Локальними партнерами і організаторами є Полтавський університет економіки і торгівлі у партнерстві з ГО «Центр освіти дорослих Полтавщини» та Університетом Порстсмуту (Велика Британія).

CREATIVE SPARK У розмові з підприємцями: Казахстан та Киргизстан

Творчі комунікації під час Covid-19: Як досягти успіху як молодий креативний підприємець

Британська Рада запрошує Вас відвідати практичний онлайн-майстер-клас, розроблений спеціально для викладачів університетів

Активне навчання в Інтернеті - як вчителі можуть заохочувати активне навчання в середовищі онлайн-доставки?

Майстер-клас для обміну найкращими практиками онлайн-навчання, включаючи те, як використовувати цих директорів у вашому закладі для досягнення результату та деякі ефективні інструменти для онлайн-залучення.

Результати Creative Spark Marathon!

5-9 вересня 2020 року відбувся захід від команди Creative Spark Poltava - Creative Spark Marathon!

Це серія онлайн-вебінарів з креативного підприємництва для студентів філій Полтавського університету економіки і торгівлі у м. Білгород-Дністровському, Миколаєві та Черкасах, а також Локальних центрів дистанційного навчання, розташованих у містах Житомирі, Кропивницькому, Сумах, Новомосковському, Чернігові, Харкові та Херсоні. Участь у навчанні взяло більше 120 осіб. Проте не лише студенти ПУЕТ приєдналися до цього заходу, адже він був у відкритому доступі для усіх бажаючих!

Creative Spark Marathon

Анонсуємо новий захід від команди Creative Spark Poltava - Creative Spark Marathon!

Це серія онлайн вебінарів для студентів філій Полтавського університету економіки і торгівлі у м. Білгород-Дністровському, Миколаєві та Черкасах, а також Локальних центрів дистанційного навчання, розташованих у містах Житомирі, Кропивницькому, Сумах, Новомосковському, Чернігові, Харкові та Херсоні.

Полтавський університет економіки і торгівлі обрано для проведення CREATIVE SPARK – ENGLISH CLUB 2020-2021

Полтавський університет економіки і торгівлі один з двох університетів України, які обрано для проведення CREATIVE SPARK – ENGLISH CLUB  у 2020-2021 році. Разом з нами - Івано-Франківський національний технічний університет нафти і газу.

CREATIVE SPARK – ENGLISH CLUB - це програма вивчення англійської мови для студентів, які беруть участь у програмі Creative Spark: програма підтримки підприємництва у системі освіти.  Програма базується на концепції віртуального  клубу, який буде працювати за допомогою онлайн-платформи.

Полтавский університет економіки і торгівлі номінований Creative Spark Programme Champion 

У третьому програмному році команда Британської Ради Creative Spark: Програма підтримки підприємництва у сфері освіти вирішила підсилити зв’язки між партнерськими інституціями у кожній країні та номінувати «чемпіонів» Creative Spark у кожній країні, де реалізовується Програма.

Так, цього року, Creative Spark Programme Champion було обрано партнерство Полтавського університету економіки і торгівлі, ГО «Центр освіти дорослих Полтавщини», які співпрацюють у проекті з Університетом Портсмуту.

18 вересня 2020 року команда Creative Spark Poltava знайомилася з першокурсниками. В рамках курсу «Університетська освіта» директорка інституту проєктів та інновацій Інна Пахомова розповіла про проектну роботу в університеті і ті проекти, до яких можуть долучитися першокурсники. Одним з таких  є проєкт  Creative Spark: програма підтримки підприємництва в системі освіти. Доцент кафедри підприємництва, торгівлі та біржової діяльності, керівник Молодіжного бізнес-центру Ігор Юрко презентував можливості для першокурсників Молодіжного бізнес-центру. 

Результати Creative Spark Marathon!

5-9 вересня 2020 року відбувся захід від команди Creative Spark Poltava - Creative Spark Marathon!

Це серія онлайн-вебінарів з креативного підприємництва для студентів філій Полтавського університету економіки і торгівлі у м. Білгород-Дністровському, Миколаєві та Черкасах, а також Локальних центрів дистанційного навчання, розташованих у містах Житомирі, Кропивницькому, Сумах, Новомосковському, Чернігові, Харкові та Херсоні. Участь у навчанні взяло більше 120 осіб. Проте не лише студенти ПУЕТ приєдналися до цього заходу, адже він був у відкритому доступі для усіх бажаючих!

Оголошено фіналістів Creative Spark Big Idea Challenge 2020!

 

Creative Spark Big Idea Challenge – це міжнародний конкурс відео-пітчів, у якому беруть участь студенти з університетів-учасників програми Британської Ради Creative Spark та молоді підприємці. Ця програма підтримує створення партнерств між українськими та британськими університетами, які реалізують спільні програми з навчання підприємництву. Конкурс відео пітчів Big Idea Challenge заохочує молодих людей з країн-учасниць програми розробити інноваційний «стартап» і розповісти про це світові.

Дослідження напрямкі сприяння комерціалізації креативних індустрій України

Сьогодні креативна економіка України перебуває на етапі свого становлення, який суттєво ускладнюється через відсутність ефективних інституційних форм для її підтримки, і стримує її якісний та кількісний розвиток. Згідно з даними попередніх досілджень представники креативних індустрій в Україні відчувають істотний дефіцит освітньої та консультативної підтримки щодо популяризації та комерціоналіхації свіоїє діяльності.

Триває дослідження напрямків сприяння комерціалізації креативних індустрій України

Сьогодні креативна економіка України перебуває на етапі свого становлення, який суттєво ускладнюється через відсутність ефективних інституційних форм для її підтримки, і стримує її якісний та кількісний розвиток. Згідно з даними попередніх досліджень представники креативних індустрій в Україні відчувають істотний дефіцит освітньої та консультативної підтримки щодо популяризації та комерціалізації своєї діяльності.

Проводиться дослідження напрямків сприяння комерціалізації креативних індустрій України

 

Сьогодні креативна економіка України перебуває на етапі свого становлення, який суттєво ускладнюється через відсутність ефективних інституційних форм для її підтримки, і стримує її якісний та кількісний розвиток. Згідно з даними попередніх досліджень представники креативних індустрій в Україні відчувають істотний дефіцит освітньої та консультативної підтримки щодо популяризації та комерціалізації своєї діяльності.

В рамках національного партнерства програми Creative Spark відбудеться вебінар "A playful approach to creative economy entrepreneurship development"

"A playful approach to creative economy entrepreneurship development"

("Ігровий  підхід в  навчанні для  розвитку підприємництва в сфері креативної економіки»)

Відбулась онлайн-презентація відео-пітчів номінантів Big Idea Challenge 2020

29 травня в режимі відео-конференції відбулась онлайн презентація відео-пітчів номінантів для участі в національному етапі конкурсу Big Idea Challenge 2020 від партнерства Полтавський університет економіки і торгівлі, ГО «Центр освіти дорослих Полтавщини», Університет Портсмуту (Велика Британія).

ВИННА ДЕГУСТАЦІЯ, АРТ-ХАБ, ТУРИЗМ: ПОЛТАВЦІ ПРЕДСТАВИЛИ БІЗНЕС-ІДЕЇ В РАМКАХ БРИТАНСЬКОГО ПРОЄКТУ

19 відео-пітчів проєктів готові до конкурсу на всеукраїнському рівні. Серед них – створення застосунку для туризму, психологічних записників для боротьби зі стресом, реклама за допомогою дронів тощо.

Презентація відео-пітчів номінантів Big Idea Challenge 2020

 

29 травня о 15:00 відбудеться онлайн презентація відео-пітчів номінантів для участі в національному етапі конкурсу Big Idea Challenge 2020 від партнерства Полтавський університет економіки і торгівлі, ГО «Центр освіти дорослих Полтавщини», Університет Портсмуту (Велика Британія). 

Визначені номінанти для участі в національному етапі Big Idea Challenge 2020

 

17 травня завершилася подача проєктів локального відбору конкурсу відео-пітчів Big Idea Challenge 2020. Це міжнародний конкурс, що  проводиться в рамках проекту Creative Spark: програма підтримки підприємництва у сфері освіти за підтримки Британської Ради. Головним організатором конкурсу є бізнес-акселератор London Metropolitan University.

Творчих кременчужан запрошують до участі в міжнародному конкурсі Big Idea Challenge

В рамках конкурсу відео-пітчів Creative Spark Big Idea Challenge, оголошено додаткову номінацію за ідеї, які вирішують проблеми та реагують на нове середовище бізнесу та суспільства, спричинене пандемією COVID-19.

BIG IDEA CHALLENGE - КОНКУРС ІННОВАЦІЙ У ВІДПОВІДЬ НА ПАНДЕМІЮ

 

В рамках конкурсу відео-пітчів Creative Spark Big Idea Challenge, ми оголошуємо додаткову номінацію за ідеї, які вирішують проблеми та реагують на нове середовище бізнесу та суспільства, спричинене пандемією COVID-19.

Оголосили конкурс відео-пітчів Big Idea Challenge

У рамках конкурсу відео-пітчів Creative Spark Big Idea Challenge, проанонсували додаткову номінацію за ідеї, які вирішують проблеми та реагують на нове середовище бізнесу та суспільства, спричинене пандемією COVID-19.

ОГОЛОСИЛИ КОНКУРС ВІДЕО-ПІТЧІВ BIG IDEA CHALLENGE

У рамках конкурсу відео-пітчів Creative Spark Big Idea Challenge, проанонсували додаткову номінацію за ідеї, які вирішують проблеми та реагують на нове середовище бізнесу та суспільства, спричинене пандемією COVID-19.

BIG IDEA CHALLENGE – конкурс інновацій у відповідь на пандемію

У рамках конкурсу відео-пітчів Creative Spark Big Idea Challenge, ми оголошуємо додаткову номінацію за ідеї, які вирішують проблеми та реагують на нове середовище бізнесу та суспільства, спричинене пандемією COVID-19.

СТАРТУВАВ МІЖНАРОДНИЙ КОНКУРС СТАРТАПІВ ЗА УЧАСТІ ПОЛТАВСЬКОГО УНІВЕРСИТЕТУ

Полтавський університет економіки і торгівлі у партнерстві з ГО «Центр освіти дорослих Полтавщини» та Університетом Порстсмуту (Велика Британія) проводять відбір учасників для національного відбору Big Idea Challenge 2020.

Конкурс відео-пітчів від Big Idea Challenge: як полтавцям взяти участь

В рамках проекту Creative Spark: програма підтримки підприємництва у сфері освіти стартував відбір на конкурс відео-пітчів Big Idea Challenge 2020. Це щорічний міжнародний конкурс бізнес-проектів, що спрямований на підтримку стартапів в галузі креативних індустрій.

Команда Creative Spark Poltava долучилася до роботи національної команди проєкту

21 квітня 2020 року відбулася онлайн зустріч представників проектних команд Creative Spark Ukraine. Тема вебінару  - “Креативна економіка: ключові факти і цифри”.  Слід відзначити, що серед учасників - представники закладів вищої освіти та громадського сектору України.

Учасники проєкту Creative Spark приєдналися до роботи студентської конференції та презентували власні бізнес-проєкти

7-8 квітня 2020 року в Полтавському університеті економіки і торгівлі відбулася щорічна студентська конференція Актуальні питання розвитку науки та забезпечення якості освіти у ХІХ столітті» (за підсумками науково-дослідних робіт студентів за 2019 рік). 

Днями відбувся вебінар-презентація Big Idea Challenge 2020

Разом з учасниками вебінару-презентації, були розглянуті головні питання, а саме умови проведення конкурсу, вимоги до учасників та ключові дати та критерії та ключові вимоги до відео-пітчів.

Вебінар-презентація конкурсу відео-пітчів Big Idea Challenge

Вебінар-презентація конкурсу відео-пітчів Big Idea Challenge, де ви маєте нагоду отримати докладну інформацію щодо сутності конкурсу, умов участі та задати уточнюючі запитання.

Вебінар-презентація конкурсу Big Idea Challeng

Big Idea Challenge - це щорічний міжнародний конкурс відео-пітчів, що проводиться в рамках проекту Creative Spark: програма підтримки підприємництва у сфері освіти. Він дає можливість молодим людям розказати світу про свої бізнес-ідеї та отримати підтримку для їх втілення.

КОНКУРС Big Idea Challenge

В рамках проекту Creative Spark: програма підтримки підприємництва у сфері освіти стартував відбір на конкурс відео-пітчів Big Idea Challenge 2020. Це щорічний міжнародний конкурс бізнес-проектів, що спрямований на підтримку стартапів в галузі креативних індустрій. ОРГАНІЗАТОР: бізнес-акселератор London Metropolitan University. 

Тренінг «Креативне підприємництво» для підприємців та тих, хто хоче започаткувати власну справу
У ПУЕТ навчали фінансово-економічному обґрунтуванню бізнес-проєктів
Маєте ідею створення бізнесу? Тоді вона потребує фінансово-економічного обгрунтування!
Програма менторської підтримки для тих, хто хоче започаткувати власну справу
У ПУЕТ навчали креативному підприємництву
Креативне підприємництво чи креативність у підприємництві?
Відкрито реєстрацію на оновлений безкоштовний онлайн-курс з інтелектуальної власності від Всесвітньої організації інтелектуальної власності
Discover free of charge online course about Intellectual Property
Розпочата реєстрація на безкоштовний онлайн курс з вивчення англійської мови
Полтавцям пропонують «Креативне підприємництво»
Креативне підприємництво разом із ПУЕТ!
У Полтаві проведуть безкоштовний тренінг “Креативне підприємництво”
У Полтаві пройде тренінг "Креативне підприємництво"
У ПОЛТАВІ ПРОВЕДУТЬ БЕЗКОШТОВНИЙ ТРЕНІНГ “КРЕАТИВНЕ ПІДПРИЄМНИЦТВО”
КРЕАТИВНЕ ПІДПРИЄМНИЦТВО РАЗОМ ІЗ ПУЕТ!
Креативне підприємництво разом із ПУЕТ!
Студентів ПУЕТ навчали креативному підприємництву
Winter Camp «Креативне підприємництво»  для студентів ПУЕТ
Foreign Students undergo Creative Business Entrepreneurship Training at PUET
У ПУЕТ відбулося навчання іноземних студентів за курсом  «Креативне підприємництво»
У ПУЕТ розпочали курс «Креативного підприємництва» для іноземних студентів
Winter Camp «Креативне підприємництво» для студентів ПУЕТ пройде  1–3 лютого в ДОЦ «Миргородський»
The training “Creative Entrepreneurship” for international students will be held in PUET
Відкрита лекція про сімейний бізнес у креативних індустріях відбулася в ПУЕТ
Полтавців запрошують на безкоштовну лекцію про сімейний бізнес
Відкрита лекція "Сімейний бізнес в креативних індустріях: За і Проти"

ПОЛТАВЦІВ ЗАПРОШУЮТЬ НА БЕЗКОШТОВНУ ЛЕКЦІЮ ЩОДО ВЕДЕННЯ СІМЕЙНОГО БІЗНЕСУ

Відкрито реєстрацію на безкоштовний онлайн-курс з англійської мови від  Британської Ради
У ПУЕТ відбулися воркшопи в рамках проекту «Creative Spark: Higher Education Enterprise Programme»
У РАМКАХ ГРАНТОВОЇ ПРОГРАМИ CREATIVE SPARK У ПУЕТІ ВІДБУЛАСЯ ПРЕЗЕНТАЦІЯ ПРОЕКТУ ТА КРУГЛИЙ СТІЛ «СПІВПРАЦЯ БІЗНЕС - УНІВЕРСИТЕТИ БРИТАНІЯ - УКРАЇНА»
У ПУЕТ ПРИЙМАЛИ ОСВІТЯН З ВЕЛИКОБРИТАНІЇ
У ПУЕТ відбулася презентація проекту  «Creative Spark: Higher Education Enterprise Programme»
У ПУЕТ говорили про креативні індустрії в новій економіці
Creative Spark. Воркшоп  «Підприємницьке мислення»
Creative Spark. Воркшоп «Ефективні моделі навчання»
Презентація проекту «CreativeSpark: Higher Education Enterprise Programme»
ЛЕКЦІЯ "КРЕАТИВНІ ІНДУСТРІЇ В НОВІЙ ЕКОНОМІЦІ" - АНДРІЙ ДЛІГАЧ
У ПУЕТ відбудеться відкрита лекція про креативні індустрії
У ПОЛТАВІ ВІДБУДЕТЬСЯ ЛЕКЦІЯ ПРО КРЕАТИВНІ ІНДУСТРІЇ ВІД ГУРУ МАРКЕТИНГУ
Робоча поїздка до Великої Британії викладачів ПУЕТ
Публічна лекція від Генерального директора групи компаній Advanter Group
Отримай можливість навчання за онлайн-курсом "Загальний курс з інтелектуальної власності (General Course on Intellectual Property)" університету Портсмуту
Полтавський університет економіки і торгівлі  долучився до проекту Британської Ради Creative Spark: програма підтримки підприємництва в системі освіти
British Council Ukraine відкривають голосування за проекти Big Idea Challenge!

Полтавський університет економіки і торгівлі приєднався до програми Creative Spark Ukraine від Британської Ради