Проєкти
Контактна інформація:
вул. Коваля, 3, Полтава, 36003
 
Приймальня ректора:
Тел./Факс.: (0532) 50-91-70
 
Ректор:
Тел.: (0532) 56-13-48
 
Канцелярія:
Тел./Факс.: (0532) 50-02-22

Навчання з інтелектуальної власності

 

Вивчення питань інтелектуальної власності є одним з елементів програми Creative Spark: програма підтримки підприємництва у сфері освіти. 

 

Відкрито реєстрацію на оновлений безкоштовний онлайн експрес-курс з інтелектуальної власності від Всесвітньої організації інтелектуальної власності

Експрес-курс з інтелектуальної власності Primer Course on Intellectual Property від Всесвітньої організації інтелектуальної власності (WIPO) є елементом програми Creative Spark: програма підтримки підприємництва у сфері освіти, яку реалізує Британська Рада. Локальними партнерами і організаторами є Полтавський університет економіки і торгівлі у партнерстві з ГО «Центр освіти дорослих Полтавщини» та Університетом Порстсмуту (Велика Британія).

Отримай можливість навчання за онлайн-курсом "Загальний курс з інтелектуальної власності (General Course on Intellectual Property)" університету Портсмуту

Мета курсу – допомогти молодим підприємцям захистити свої нові та креативні бізнес ідеї. Адже гостра конкуренція і швидкий розвиток технологій призводить до того, що в багатьох галузях захист інтелектуальної власності стає критичним фактором успіху.

Discover free of charge online course about Intellectual Property

The World Intellectual Property Organization (WIPO) General Course on Intellectual Property is part of the Creative Spark program: the British Council's Business Entrepreneurship Support Program. The local partners and organizers are the Poltava University of Economics and Trade in partnership with the NGO "Center for Adult Education in Poltava" and the University of Portsmouth (United Kingdom).

Відкрито реєстрацію на оновлений безкоштовний онлайн-курс з інтелектуальної власності від Всесвітньої організації інтелектуальної власності

Загальний курс з інтелектуальної власності (General Course on Intellectual Property) від Всесвітньої організації інтелектуальної власності (WIPO) є елементом програми Creative Spark: програма підтримки підприємництва у сфері освіти, яку реалізує Британська Рада. Локальними партнерами й організаторами є Полтавський університет економіки і торгівлі в партнерстві з ГО «Центр освіти дорослих Полтавщини» та Університетом Порстсмуту (Велика Британія).