Ректор університету
Контактна інформація:
вул. Коваля, 3, Полтава, 36003
 
Приймальня ректора:
Тел./Факс.: (0532) 50-91-70
 
Ректор:
Тел.: (0532) 56-13-48
 
Канцелярія:
Тел./Факс.: (0532) 50-02-22

Ректор університету


Нестуля Олексій Олексійович
Нестуля Олексій Олексійович

Привітання до Дня науки

Шановні колеги!

Високодостойна університетська наукова спільното!

21 травня разом з усією Україною ми відзначаємо одне з молодих професійних свят – День науки. Дата пречудово відповідає його суті: весна асоціюється з народженням нових ідей, початком шляхів до освоєння незвіданого. «Зупинися, мите, ти прекрасна!», – нагадуємо собі цей Фаустів вигук, сповнені спраги пізнання, віри в можливість і доцільність оновлення світу та людини завдяки науці.

Це наше свято, бо цього дня вшановуємо міцні наукові традиції та сміливі інновації, вкотре наголошуємо на досягненнях учених – маститих, знаних, досвідчених, якими пишаємося, і зовсім юних, на котрих покладаємо великі сподівання.

У реаліях сьогодення і перспективах майбутнього університетська наука стає важливим чинником формування інтелектуального набутку нації, складником культурного, економічного, соціального розвитку держави. І в тому набутку – наш істотний внесок. Уже традиційні та щойно започатковані наукові конференції, ґрунтовні монографії, фахові журнали, збірники наукових праць, сотні статей і тез в авторитетних вітчизняних та зарубіжних виданнях, патенти на винаходи, виконані науково-дослідні теми, упроваджені у виробництво результати роботи науково-дослідних лабораторій і науково-технічних центрів, розмаїття заходів із популяризації науки сприяють зміцненню репутації Полтавського університету економіки і торгівлі як осередку неперервного наукового пошуку, потужного інноваційного центру, сприятливого середовища для реалізації творчого потенціалу талановитих, креативних, працелюбних і відповідальних за плоди тієї улюбленої – сродної – праці людей.

Важливо, що виклики цьогорічної весни не пригальмували нашу наукову діяльність. Завдяки апробованим в освітньому процесі інформаційним технологіям науково-практичні конференції, семінари, круглі столи відбулися в режимі онлайн, а їхні результати вже вийшли друком чи готуються днями побачити світ. Студенти університету вкотре стали переможцями та призерами конкурсів студентських наукових робіт. Мовимо нині не про абстрактну науку для науки, а про науку для людини.

Ваші знання й досвід, пошук нового та любов до юного покоління є тим підмурком, завдяки якому живе і розвивається українська наука, виховується майбутнє нації, її сила та честь. 

Шановні колеги! Щиро вітаючи вас із Днем науки, бажаю доброго здоров’я, творчого натхнення і наснаги, невтоленної жаги до пошуку незнаного й нового!

З повагою ректор, доктор історичних наук, професор Олексій Нестуля

21 Травень 2022

Звернення ректора ПУЕТ Олексія Нестулі

12 Березень 2022

Звернення ректора ПУЕТ Олексія Нестулі

25 Лютий 2022

Шановні колеги!

Прийміть щирі вітання з нагоди нашого професійного свята – Дня працівників освіти.

Високе покликання Педагога є визначальним для держави й суспільства, адже саме освітяни своєю працею формують щасливе майбутнє України, її економічне процвітання та духовне відродження.

Усіх нас об’єднує головна мета нашої спільної праці – допомагати молоді пізнати навколишній світ, здобути необхідні знання, а найголовніше – проявити таланти, набути моральні й духовні цінності та обрати вірний життєвий шлях.

Глибока повага вам за професіоналізм, невтомний творчий пошук і прагнення зростити яскраві особистості, соціально активних громадян, справжніх патріотів України.

Бажаю вам міцного здоров’я та життєвої наснаги, професійних успіхів та особистих творчих досягнень, сімейного щастя, злагоди й добробуту у ваших оселях!

Нехай здійсняться всі заповітні мрії, а будь-які повороти долі завжди відкривають лише нові обрії майбутніх перспектив!

Щастя вам, добра та благополуччя!

01 Жовтень 2021

Високоповажні викладачі, співробітники, студенти! Дорога ПУЕТівська родино!

Щиро вітаю всіх, хто навчається і навчає, з найголовнішим святом – Днем знань!

Не одне десятиліття кожний навчальний рік разом з усією Україною починаємо особливо урочисто. Далі будуть трудові великотрудні будні з підкорення вершин нового, незнаного, а першого вересня всенародно пошановуємо людинотворчу силу знань, усвідомлюючи їх істинну вартість.

Знання, як мудро твердить прислів’я, за плечима не носити, але вага їхня безмірна. Вони дають поживу розуму, насичують серце світлом, пробуджують гідність, відкривають шлях до нескінченного інтелектуального й фахового зростання. Знання й інновації роблять вільними, успішними й багатими людей, народи і держави.

Дорогі студенти! Вітаючи вас зі святом, бажаю радості пізнання, упевненості в сродності обраного шляху, віри у власні сили! Хай університет стане для вас справжньою аlma mater. Прийшовши до нього, щоб опанувати науку майбутньої професії і досвід життя з людьми й серед людей, винесіть із собою не тільки дипломи, але й систему цінностей: людяність, чесність, відповідальність, довіру, свободолюбність, енергійність, повагу, сміливість, вдячність – усе, чого навчають у рідних стінах.

Шановні викладачі і співробітники! Хтось мудрий зауважив, що студент не корчага, яку треба наповнити, а факел, який потрібно запалити. У вас є для цього вогонь: любов до знань і до людей, доброта і мудрість, мужність і самопосвятне служіння справі, висока професійна майстерність і творче натхнення. Завдяки вашим зусиллям, компетентності і досвіду освітній процес для кожного студента стає ефективним засобом розвитку й самовдосконалення.

Бажаю, щоб перший вересневий день став для всіх нас ще однією сходинкою до професійного й особистого успіху, початком нових звершень, утілення найамбітніших задумів і яскравих відкриттів! Будьмо завжди учнями, спраглими знань! Мріймо про велике і досягаймо великого!

Міцного здоров’я, добробуту, миру і згоди!


 

01 Вересень 2021

Шановні дівчата та жінки!


Щиро вітаю вас зі святом 8 березня! Бажаю тепла, радості та оптимізму в кожному дні. Нехай ваша краса буде вічною, а в душі завжди панує весна.

У це весняне свято усмішок кожній із вас хочеться побажати завжди літати, як ластівка, бути такою ж ніжною, але одночасно пробивною і цілеспрямованою, як пролісок, цвісти та пахнути, як троянда, наповнювати всіх радістю і натхненням, як легкий вітерець!

8 березня я бажаю вам 8 вельми необхідних речей: миру в сім'ї, спокою в душі, здоров'я в тілі, радості в очах, любові в серці, легкості в ногах, приємних слів у вухах і красивих квітів у руках! І нехай ця вісімка буде постійною життєвою супутницею!

Нестуля О. О., професор, ректор Полтавського університету економіки і торгівлі

05 Березень 2021

Шановні студенти вітаю вас із Днем студента !

Щиро й сердечно вітаю вас, молодих, енергійних, сповнених свіжих мрій та надій, із Днем студента – святом, що для кожного з нас є щасливою сходинкою до вершин знань і самоствердження!

Студентський вік – важливий етап розвитку особистості. У цей період відбувається становлення фахівця, формування світогляду, ідеалів, переконань.

Цей час – особливий, найбільш вирішальний, красивий і неповторний.

Це свято має особливе значення, адже об’єднує молодь усього світу. Наше майбутнє залежить саме від вас, сповнених надіями, оптимізмом та енергією людей. Студенство завжди було й залишається найбільш волелюбною частиною нашого суспільства, ваша думка завжди має значення. Я дуже щасливий, що маю змогу працювати серед молоді.

Переконаний, що студентство Полтавського університету економіки і торгівлі за роки навчання використає весь потужний науковий потенціал для здобуття знань і духовного зростання. В університеті ви можете взяти участь у справжній науковій діяльності, роботі поетичних, літературних, творчих об’єднань, а також різноманітних студій, театрів та гуртків художньої самодіяльності.

Ми хочемо бачити вас активними учасниками та творцями майбутнього нашої держави, палкими патріотами свого народу.

Нехай  у ваших серцях завжди буде місце для теплих спогадів про студентські роки, проведені у стінах нашого університету. Бажаю вам успіхів у навчанні, гарних оцінок, нових спортивних та наукових звершень, енергійного творчого життя, здоров’я, радості, щасливої студентської юності, вірних друзів, гарної долі!

 

17 Листопад 2020

З 59-ю річницею вітає ректор Полтавського університету економіки і торгівлі

10 Жовтень 2020

Привітання до Дня міста Полтави

Кожне місто має особливий колорит і шарм, віковічну історію та свої традиції. Свято Дня міста об’єднує всіх, незалежно від віку та професії, усіх, хто тут народився і виріс, хто приїхав колись, щоб залишитися назавжди.

Нині Полтава розвивається, змінюється її обличчя, стає комфортнішим проживання, зростає економічний та культурний потенціал. І все це завдяки її мешканцям, їхній щирості, працездатності, оптимізму та наполегливості.

Шановні друзі, студенти, колеги, одномістяни! Вітаючи вас із Днем міста Полтави, хотів би побажати вам щиро, від усього серця, міцного здоров’я, натхнення, родинного затишку та успіхів у всіх починаннях. Хай мир, добробут, суспільна злагода, взаємна повага та довіра панують у нашому місті.

Нехай це свято буде радісним, світлим і запам’ятається вам назавжди!

Із Днем народження, рідна Полтаво!

23 Вересень 2020

Шановні учні, студенти, батьки, колеги!

Звертаючись до вас із нагоди Дня знань, хотів би побажати, насамперед, міцного здоров’я, спілкування в режимі offline, добрих намірів і грандіозних планів, мрій та умов для їх реалізації. 

Нехай новий навчальний  рік принесе всім нам радість від живого творчого спілкування, продуктивного діалогу між учнями, студентами й наставниками! 

Взаємопорозуміння нам усім і так необхідної взаємопідтримки, усвідомлення того, що лише спільними зусиллями всієї численної родини ПУЕТ ми зможемо досягти омріяних кожним із вас мрій.

Успіхів вам у цій наполегливій і такій потрібній для нашої держави роботі!

З повагою ректор ПУЕТ О. Нестуля

 

01 Вересень 2020