Формування інтелектуальної еліти: подяка викладачам ПУЕТ від ліцею №33

Шановний ректоре Нестуло Олексій Олексійовичу. Педагогічний колектив ліцею №33 Полтавської міської ради висловлює щиру вдячність викладачам Вашого закладу за плідну співпрацю, наукове консультування учнів нашого ліцею – переможців та учасників обласного етапу конкурсу-захисту робіт учнів-членів МАН.

Завдяки компетентному та неординарному підходу, правильному спрямуванню науково-дослідницької діяльності  Пивоварської Ксенії Каринівни, старшого викладача кафедри педагогіки та суспільних наук, троє учнів 10 класу ліцею змогли здобути перші місця на міському етапі конкурсу МАН у секціях філософії, релігієзнавства та соціології. Також учениця Турченяк А.  стала призером обласного етапу конкурсу у секції соціології завдяки змістовному консультування викладача від структурної побудови до конструктивного захисту.

Також висловлюємо вдячність Ткаченко Аліні Сергіївні, директору інституту денної освіти ПУЕТ, та Матвієнко Юрію Сергійовичу, проректору з науково-педагогічної роботи, за організацію та запрошення на змістовні, цікаві науково наповнені заходи «Ніч науки в ПУЕТ», благодійні ярмарки, зустрічі з нашими випускниками. Все це мотивує наших учнів до вступу в українські ЗВО, усвідомлення високого рівня вищої освіти вітчизняних закладів, спектру можливості для самореалізації, підняття економічного патріотизму та визначення громадянської позиції майбутніх відбудовників нашої держави.

Ми вдячні особисто Вам, Олексію Олексійовичу, за компетентну та сумлінну організацію заходів, спрямованих на розвиток та виховання талановитої молоді, створення комфортного науково-освітнього середовища, можливості співпраці з Вашими висококваліфікованими викладачами заради високої мети – формування сучасної інтелектуальної еліти української нації.

Щиро сподіваємось на подальшу співпрацю, підтримку, нові ідеї та спільні перемоги!

 Лист-подяка