Полтавський університет економіки і торгівлі увійшов до ТОП-100 кращих вишів України та посів ІІІ місце серед приватних закладів вищої освіти

Центр міжнародних проектів «Євроосвіта» у партнерстві з міжнародною групою експертів IREG Observatory on Academic Ranking and Excellence оприлюднив результати 17-го незалежного академічного рейтингу закладів вищої освіти України «ТОП-200 Україна 2023». Цей рейтинг відображає ефективність діяльності університетів у сучасних реаліях.

Полтавський університет економіки і торгівлі продемонстрував найкращу динаміку зростання серед вишів Полтавщини, піднявшись у рейтингу на 14 позицій та увійшовши до ТОП-100 кращих закладів вищої освіти України, вкотре підтвердивши свою ефективність і відповідність сучасним тенденціям розвитку вищої освіти в Україні та світі.

Аналіз рейтингу закладів вищої освіти України «ТОП-200 Україна 2023» показує, що ПУЕТ посідає ІІІ місце серед приватних закладів вищої освіти України та IV місце серед університетів економічного спрямування.

Постійне зростання рейтингових показників є результатом наполегливої та злагодженої роботи університетської спільноти, спрямованої на розвиток усіх учасників освітнього процесу.