ПУЕТ включено до рейтингу The Impact Ranking 2023

Полтавський університет економіки і торгівлі з радістю повідомляє про своє включення до престижного рейтингу The Impact Ranking 2023. Це величезне досягнення для університетської спільноти і визнання його внеску у сфері освіти та науки.

The Impact Ranking, щорічний рейтинг від британської рейтингової агенції Times Higher Education, має за мету визначення впливу університетів на суспільство. Цей рейтинг оцінює різні аспекти, такі як наукові дослідження, співробітництво з промисловістю, сталість та інновації.  Times Higher Education Impact Rankings є глобальним рейтингом ефективності, який оцінює діяльність університетів у напрямку досягнення Цілей сталого розвитку ООН.

Включення Полтавського університету економіки і торгівлі в складі 32 кращих університетів України до переліку 1591 провідних університетів світу  є важливим підтвердженням його успіхів у вирішенні глобальних викликів.

Включення до The Impact Ranking 2023 є результатом наполегливої та злагодженої роботи усієї університетської спільноти, спрямованої на розвиток суспільства.

Полтавський університет економіки і торгівлі пишається цим досягненням і зобов'язується продовжувати свою місію впливу на суспільство шляхом надання якісної освіти, сприяння сталому розвитку та залучення до співробітництва в різних галузях.