Наука
Головна / Наука / Перелік журналів, що індексуються в Web of Science та Scopus

Шановні автори!

Університет проводить систематичну роботу щодо підвищення результативності наукових досліджень і поліпшення показників публікаційної активності і цитованості науково-педагогічних працівників. Успішність здійснення публікації багато в чому обумовлена і правильним вибором наукового журналу, в який слід запропонувати статтю.

Пропонуємо вашій увазі інформацію, яка може виявитися корисною при виборі вами журналу для публікації ваших результатів наукових досліджень.


Знайти перелік журналів, які індексуються в Scopus, можна на сайті компанії Elsevier, де представлений файл для скачування у форматі Exсel (journal title list). Журнали, що входять до Scopus, представлені також на сайті SCImago Journal & Country Rank, де їх можна подивитися on line або завантажити повний перелік у вигляді файлу Exсel. Також можна переглянути відсортований список за країнами або галузями знань.

Повний перелік журналів, що індексуються в Web of Science, можна подивитися в Master Journal List на порталі Intellectual Property & Science компанії «Thomson Reuters». Для цього виберіть потрібну Вам базу даних (по Web of Science їх три: Arts & Humanities Citation Index®, Science Citation Index Expanded ™, Social Sciences Citation Index®). Зайшовши в конкретну БД, можна подивитися повний перелік журналів (посилання View Journal list), список всіх перейменованих журналів (View Journal changes), вибрати пошук журналів за категоріями (View subject category), пошук окремого журналу за назвою, частини назви або ISSN (Search).

PDF iconПорядок реєстрації у міжнародній наукометричній базі Web of Science

 

Звертаємо Вашу увагу! При поданні публікації, місцем роботи автора повинен бути вказаний Полтавський університет економіки і торгівлі (Poltava University of Economics and Trade).