Міжнародне співробітництво
Головна / Міжнародне співробітництво / Центри мов та культур / Полтавський центр євроатлантичної інтеграції

Полтавський центр євроатлантичної інтеграції

25 вересня 2008 року відбулося урочисте відкриття Полтавського центру євроатлантичної інтеграції на базі Полтавського університету економіки і торгівлі. Він утворений Інститутом трансформації суспільства за підтримки Міністерства закордонних справ України за участі Національного центру з питань євроатлантичної інтеграції України, Центру інформації та документації НАТО в Україні, Громадської Ліги Україна – НАТО, Асоціації керівників шкіл України, Полтавської обласної державної адміністрації, Полтавської обласної ради, Полтавської міської ради. Центр працюватиме на базі Полтавського університету споживчої кооперації України.


 

Мета діяльності Центру євроатлантичної інтеграції в Полтавській області:

  1. Створити можливості для отримання регіональною громадськістю об’єктивної інформації про основні засади євроатлантичної та європейської моделі розвитку; про переваги приєднання України до Північноатлантичного альянсу.
  2. Сформувати умови для проведення відкритих дискусій на різних рівнях (школи, ВНЗ, підприємства, громадські організації) щодо причин створення та діяльності НАТО, форм і напрямів його співпраці з Україною.
  3. Сприяти виробленню свідомої світоглядної позиції щодо курсу України на вступ до НАТО серед інтелігенції, підприємців, громадськості, студентської молоді, школярів тощо.
  4. Здійснювати інформаційно-просвітницьку діяльність в усіх місцевих громадах регіону.


Контакти:
Каб. № 306,.
Тел.: +38 (05322) 50-97-95 - роб.
E-mail:isec.puet@gmail.com