Наука
Головна / Наука / Навчально-науковий інститут інноваційних технологій управління (ННІІТУ) / Новини ННІІТУ / Участь у захисті кандидатської дисертацій, проведеному спеціалізованою вченою радою Д 44.877.01

19 грудня 2019 в Полтавському університеті економіки і торгівлі було проведено спеціалізованою вченою радою Д 44.877.01 захист кандидатської дисертацій, на якому був присутній доктор економічних наук, професор, директор Навчально-наукового інституту інноваційних технологій управління Лисенко Юрій Григорович як член ради.

На засіданні було представлено дисертацію Кімуржий Марії Іванівни на тему «Управління потенціалом розвитку підприємств  житлово-комунального господарства» на здобуття наукового ступеня кандидата економічних наук за спеціальністю 08.00.04. ‒ економіка та управління  підприємствами (за видами економічної діяльності)

Головою ради був Рогоза Микола Єгорович, доктор економічних наук, професор, завідувач кафедри економічної кібернетики, бізнес економіки та інформаційних систем

Заступник голови радиПеребийніс Василь Іванович, доктор економічних наук, професор, професор кафедри економічної кібернетики, бізнес економіки та інформаційних систем.

Вчений секретарВергал Ксенія Юріївна, кандидат економічних наук, доцент, директор інституту економіки, управління та інформаційних технологій.