Контактна інформація:
вул. Коваля, 3, Полтава, 36003
 
Приймальня ректора:
Тел./Факс.: (0532) 50-91-70
 
Ректор:
Тел.: (0532) 56-13-48
 
Канцелярія:
Тел./Факс.: (0532) 50-02-22

Ukraine Creative Spark Policy Forum

Ukraine Creative Spark Policy Forum – це майданчик для формування стратегічних підходів до розвитку українськими закладами вищої освіти бізнес-компетентностей для потреб креативних індустрій. 

УЧАСНИКИ ФОРУМУ:

  • Представники міністерств, агенцій та фондів, що задіяні до розвитку вищої освіти та креативних індустрій
  • Представники українських та британських закладів вищої освіти – партнерів програми Creative Spark
  • Інші зацікавлені сторони, серед яких – українські заклади вищої освіти, міжнародні організації, представників креативних індустрій, тощо. 

 

Відбувся цикл практикумів з розробки політик в рамках Creative Spark

Завершився цикл практикумів з розробки політик, що проходив в рамках проекту Creative Spark: програма підтримки підприємництва у сфері освіти, який реалізується за підтримки Британської Ради.

Мета практикуму полягала у підвищенні рівня компетентностей з розробки політик серед учасників програми  Creative Spark та посиленні взаємодії з ключовими зацікавленими сторонами.

Практикуми з розробки політик

В рамках програми Creative Spark розпочався цикл практикумів для організацій-партнерів та ключових  зацікавлених сторін.  Партнером програми з 2019 року є Полтавський університет економіки і торгівлі.

Нагадаємо, що у лютому 2020 р. програмою був організований Creative Spark Policy Forum – майданчик для  формування стратегічних підходів до розвитку українськими закладами вищої освіти бізнес компетентностей для потреб креативних індустрій. У заході взяло участь понад 80 учасників – ключові зацікавлені сторони з міністерств, державних агенцій та партнерств Creative Spark.  Улітку 2021 р. планується проведення наступного Creative Spark Policy Forum, що дозволить  підсилити процес напрацювання державної політики та визначити можливу конфігурацію  процесу розробки та впровадження такої державної політики.