
 |
 |
Уповноважена особа з питань запобігання та виявлення корупції |
Помічник уповноваженої особи з питань запобігання та виявлення корупції |
Наталія Педченко |
Сергій Репов |
Перший проректор, д.е.н., професор |
Студент 4 курсу, освітньої програми "Право" |
Шановні відвідувачі!
У Вас є можливість повідомити про прояви корупції з боку посадових осіб та співробітників Полтавського університету економіки і торгівлі:
- усно телефоном: (0532) 50-91-70, (0532) 56-33-73;
- письмово за адресою: 36000, м. Полтава, вул. Коваля 3, Уповноважена особа з питань запобігання та виявлення корупції;
- електронним листом на адресу: rector.puet@gmail.com, vicerector@puet.edu.ua;
Анонімне повідомлення про виявлення ознак вчинення корупційних чи пов’язаних з корупцією правопорушень може бути розглянуто лише у випадку, коли наведена у ньому інформація стосується конкретного співробітника Університету та містить фактичні дані, які можуть бути перевірені.
Нормативно-правові документи
Звіт Уповноваженої особи з питань запобігання та виявлення корупції за 2022 рік у ВНЗУ ПУЕТ
Звіт за результатами оцінки корупційних ризиків у діяльності в ПУЕТ за 2022 рік
Наказ № 253-Н від 28.12.2022 Про затвердження Плану заходів по запобіганню та протидії корупції у ПУЕТ на 2023 рік
Наказ № 243-Н від 01.12.2022 Про призначення Уповноваженої особи з питань запобігання та виявлення корупції на 2023 рік
Закон України «Про запобігання корупції»
Методичні рекомендації щодо запобігання та врегулювання конфлікту інтересів
Антикорупційна програма Вищого навчального закладу Укоопспілки «Полтавський університет економіки і торгівлі» затверджена 30.03.2022 р.
Наказ №66Н від 31.03.2022 Про затвердження Антикорупційної програми ПУЕТ
Наказ №272-Н від 22.12.21 Про затвердження Плану заходів по запобіганню та протидії корупції у ПУЕТ на 2022 рік
Положення Про уповноважену особу з питань запобігання та виявлення корупції
Антикорупційна програма Вищого навчального закладу Укоопспілки «Полтавський університет економіки і торгівлі» затверджена 17.03.2021 р.
Наказ №63-Н від 17.03.21 Про затвердження Антикорупційної програми та Плану заходів по запобіганню та протидії корупції
Пам'ятка щодо попередження корупційних правопорушень у Вищому навчальному закладі Укоопспілки «Полтавський університет економіки і торгівлі»
Наказ №283-Н від 29.12.21 Про призначення Уповноваженої особи з питань запобігання та виявлення корупції на 2022 рік
Звіт Уповноваженої особи з питань запобігання та виявлення корупції за 2021 рік
Звіт за результатами оцінки корупційних ризиків у діяльності ПУЕТ за 2021 р.
Наказ №219-Н від 30.12.2020 р. Про призначення Уповноваженої особи, відповідальної за запобігання корупції на 2021 р.
Звіт Уповноваженої особи, відповідальної за запобігання корупції Педченко Н. С. за 2020 рік
Наказ № 254-Н Про призначення Уповноваженої особи із запобігання корупції на 2020 рік - 19.12.2019
ПУЕТ Звіт Уповноваженої особи, відполвідальної за запобігання корупції Педченко Н.С. за 2019 р.
Наказ № 313-Н Про призначення Уповноваженої особи із запобігання корупції на 2019 рік - 19.12.2018
ПУЕТ Звіт Уповноваженої особи, відполвідальної за запобігання корупції Педченко Н.С. за 2018 р.
Наказ № 163-Н Про Уповноважену особу із запобігання корупції на 2017-2018 роки - 01.09.2017
|
Анонімне опитування щодо доброчесності та антикорупційної роботи в ПУЕТі
Шановне студентство!
Опитування проводиться задля попередження зловживань та з метою поліпшення якості освітнього процесу в ПУЕТі.
Опитування є анонімним, тому просимо Вас бути максимально відвертими у своїх відповідях.
Анкета: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSem...
З повагою, розробники анкети Наталія Педченко й Сергій Репов.
|
Уповноважена особа з питань запобігання та виявлення корупції у Вищому навчальному закладі Укоопспілки «Полтавський університет економіки і торгівлі» долучилася до анкети-опитування щодо актуалізації потреб професії уповноваженої особи з питань запобігання та виявлення корупції від НАЗК
|
Запрошуємо на безплатний онлайн-курс «На захисті прав викривачів». Його вміст створено для антикорупційних уповноважених і викривачів корупції — громадян, які повідомили про факт корупції й перебувають під захистом держави.
|
10 листопада 2022 року в Полтавському університеті економіки і торгівлі відбулася антикорупційна інтелектуальна гра «Що? Де? Коли?».
|
Цей курс охоплює фундаментальні підходи до антикорупції, інформацію щодо антикорупційної інфраструктури, національні та міжнародні кейси запобігання корупції, а також підходи до організації заходів щодо запобігання корупції в організаціях.
|
Всеукраїнський антикорупційний муткорт (ВАМ*) — перший в Україні освітній проєкт, спрямований на підвищення обізнаності студентів і студенток щодо проблем корупції в Україні та вдосконалення теоретичних знань і практичних навичок із кримінального права та процесу при розслідуванні корупційних злочинів.
|
Запрошуємо Вас* перевірити знання з антикорупції, кмітливість та логічне мислення.
|
|
|
|
Шановне студентство!
Нагадуємо, що в Університеті працюють канали повідомлення про можливі факти корупційних або пов'язаних з корупцією правопорушень. Кожен має можливість повідомити про прояви корупції з боку посадових осіб та співробітників ПУЕТу
|
Шановне студентство!
Просимо Вас пройти анонімне опитування про доброчесність та антикорупційну роботу в ПУЕТі. Опитування проводиться задля попередження зловживань та з метою поліпшення якості освітнього процесу в ПУЕТ, тому просимо Вас бути максимально відвертими в своїх відповідях.
|
11 травня 2022 року відбулася фінальна конференція “Антикорупція у вищій освіті”, у якій взяла участь студентський омбудсмен, старший викладач кафедри правознавства ПУЕТ Вікторія Орел. Захід організований Асоціацією юридичних клінік України у партнерстві з Національним агентством з питань запобігання корупції в межах проєкту "Антикорупційний комплаєнс у вишах: від визначення ризиків до їх подолання" за підтримки проєкту USAID_ВзаємоДія
|
В рамках реалізації Антикорупційної програми та Плану заходів по запобіганню та протидії корупції у Вищому навчальному закладі Укоопспілки «Полтавський університет економіки і торгівлі» 14 квітня 2022 року відбувся онлайн-семінар «Зміни в Антикорупційній програмі ПУЕТ»
|
Національне агентство з питань запобігання корупції надіслало лист-роз’яснення про підстави для адміністративної відповідальності за вчинення правопорушення передбаченого ч. 2 ст.172-7 КУпАП (прийняття рішень, вчинення дій в умовах реального конфлікту інтересів), якими є як прийняття рішення про встановлення собі стимулюючих виплат, так і вчинення дій щодо внесення пропозицій стосовно їх розміру
|
В рамках інформаційної кампанії щодо освітнього середовища Університету та видів підтримки здобувачів вищої освіти 29 жовтня 2021 року відбулась зустріч із повноваженою особою, відповідальною за запобігання корупції Педченко Наталією Сергіївною, психологом психологічної служби університету Тодоровою Іриною Степанівною, директором офісу студентського омбудсмена Орел Вікторією Анатоліївною
|
В рамках реалізації Плану заходів по запобіганню та протидії корупції у Вищому навчальному закладі Укоопспілки «Полтавський університет економіки і торгівлі» та Тижня Відкритого Уряду за ініціативи Керівного комітету Ініціативи «Партнерство «Відкритий Уряд» 22 квітня 2021 року відбувся онлайн-семінар «Проблемні питання антикорупційної політики в Україні в світлі виконання Антикорупційної програми Міністерства освіти і науки України та аналіз оцінки корупційних ризиків в закладах вищої освіти». Під час заходу, студентами-магістрантами Сухозадом Олегом, Хмельницьким Євгеном та Цимбалюком Артемом під керівництвом д.ю.н., доцента, заслуженого юриста України Білоконя Руслана Михайловича було розглянуто ряд важливих питань
|
Запрошуємо прийняти участь у семінарі «Проблемні питання антикорупційної політики в Україні в світлі виконання Антикорупційної програми Міністерства освіти і науки України та аналіз оцінки корупційних ризиків в закладах вищої освіти», що відбудеться 22 квітня 2021 року об 12.40
|
15 квітня 2021 року студенти ПУЕТ спеціальності 072 «Фінанси, банківська справа та страхування» І-ІV курсів (Карачковська П., ФК б – 41; Авраменко А., ФБСС б – 21; Копил А., ФБСС б – 21; Ляшкова Н., ФБСС б – 11; Білюк К., ФБСС мб – 11) взяли участь у інтерактивній антикорупційній грі «Будуємо сталу громаду без корупції», що проводилася в рамках Інтерактивного марафону «Країна без корупції», організованого за підтримки Посольства Королівства Нідерландів в Україні та Центру культурного менеджменту.
|
Відповідно до розпорядження №28-У від 9 квітня 2021 року «Про реалізацію Плану заходів по запобіганню та протидії корупції» просимо ознайомитись із Пам'яткою щодо попередження корупційних правопорушень у Вищому навчальному закладі Укоопспілки «Полтавський університет економіки і торгівлі».
|
Конфлікт інтересів є ключовою проблемою у сфері протидії корупції, адже головним чином є передумовою вчинення будь-якого корупційного правопорушення.
Саме тому, Національне агентство з питань запобігання корупції (НАЗК) розробило оновленні Методичні рекомендації «Щодо застосування окремих положень Закону України «Про запобігання корупції» стосовно запобігання та врегулювання конфлікту інтересів, що зручно використовувати як розділ бази знань НАЗК, у якому можна легко знайти відповідь на необхідне питання.
|
8 квітня 2021 року студенти спеціальності 072 Фінанси, банківська справа та страхування ПУЕТ (Авраменко А., Копил А., Ляшкова Н., Білюк К.) взяли участь у тренінгу «Боротьба із корупцією як важливий елемент громадянського суспільства і правової держави» в рамках міжнародного проекту «Культура законності» за підтримки Посольства Королівства Нідерландів в Україні та Центру культурного менеджменту.
|